Audio knyga “Trys muškietininkai Afrikoje”

“Tėčio studija” įgarsina pirmąją audio knygą, kurią įskaitė aktorius Gintaras Mikalauskas.
Suteikiame Jums puikią progą atsisiųsti šią audio knygą nemokamai:

Atsisiųsti audio knygą

Audio knygai “Trys muškietininkai Afrikoje” suteiktas
ISBN 978-609-95519-3-7

Šią knygą galite įsigyti knygynuose bei internetu:

REDAKCIJOS ŽODIS

Jenő Rejtő, ko gero, populiariausias vengrų rašytojas. Jo romanams būdinga romantika ir avantiūrizmas, jie kupini geraširdiško humoro ir taikios ironijos.
Žodžiu, skaitytojams garantuojamas geras ūpas ir žvali nuotaika. Be to, rašytojo knygose paprastai netrūksta detektyvinės intrigos, todėl jos mėgstamos ne mažiau kaip Agatos Kristi detektyvai. Tik – skirtingai nuo Agatos Kristi – Jenő Rejtő romanai optimistiški ir visada su laiminga pabaiga. Jenő Rejtő gyveno apmaudžiai trumpai – vos trisdešimt aštuonerius metus, bet jo literatūrinį palikimą sudaro beveik trisdešimt romanų, kurių didžiuma išversti į daugelį pasaulio kalbų. Šių knygų likimas primena kitų puikių autorių, pavyzdžiui, Ilfo ir Petrovo, knygų likimą: jas skaito, ir ne vieną sykį, jau kelios kartos, o personažų ištartos frazės seniai virtusios sparnuotais posakiais. Atėjo metas supažindinti su Jenő Rejtő kūryba ir lietuvių skaitytoją. Esame tikri, kad ši pažintis bus smagi.

ANOTACIJA

Tarnyba Prancūzijos svetimšalių legione trims draugams – amerikiečiui Torui, prancūzui Fransua ir škotui Pitmenui – pasirodė tiesiog nepakeliama: be atvangos kamavo kaitra, nuobodulys, spiečiai musių ir niekur nebuvo matyti nė vienos bent kiek simpatiškesnės merginos. Argi apie tai jie svajojo pasirašydami savo kontraktus? Iš tiesų jokios kareiviško gyvenimo romantikos! Ir atrodė, kad vienintelė normali išeitis – kuo skubiau sprukti iš šio pragaro. Tačiau sumanymas pabėgti iš įgulos, įkurtos beveik pačiame bekraštės įkaitusios Sacharos dykumos viduryje, atrodė kone beprotiškas. Retas kupranugaris įstengia ištrūkti iš šitų nesibaigiančių smėlynų. Be to, dezertyrams gresia karo tribunolas. Bet juk ne šiaip sau sakoma: jei nerizikuosi, tai ir nelaimėsi…

Versta iš:
Енё Рейтё «Три мушкетера в Африке», серия «Книги хорошего настроения»: АСТ‑Пресс Книга; Москва;
ISBN 978‑5‑462‑00905‑1

Redaktorė
Vida tunaitytė
ISBN 978-609-95519-1-3
© UAB „Nataiva“, 2014
© Darius Kauzanas, vertimas, 2014